Rewolucyjny System POS dla Małej i Średniej Gastronomii (1013x675)

Storyous – innowacyjny POS dla małej gastronomii

Małe i średnie lokale gastronomiczne wreszcie mają dostęp do najnowszej technologii. Czeska firma Storyous stworzyła oprogramowanie do obsługi kasowej i ewidencji stanów magazynowych – POS, które idealnie spełnia wymagania kawiarni i małych restauracji.

Niezwykle łatwy w obsłudze – szkolenie użytkowników trwa tylko 15 minut! Klienci chwalą go za dostęp online do raportów sprzedaży, raportów efektywności pracowników i zdalny wgląd w stany magazynowe. Oprogramowanie Storyous działa na popularnych tabletach, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca, wygląda estetycznie i w przeciwieństwie do innych rozwiązań tego typu nie wymaga dużej początkowej inwestycji.

eshop-link
pl-pakietNext

Pakiet Next Online

Nowa era kas fiskalnych. Urządzenie Novitus Next połączone z systemem Storyous, łączy w sobie tradycyjną kasę fiskalną z nowoczesnym systemem POS.

Nasza Cena: Zadzwoń 605-085-087

Pakiet Startowy

Alternatywa dla kasy fiskalnej. Pakiet składający się z dużego tabletu, poza obsługą kasową pozwala śledzić na bieżąco statystyki oraz raporty sprzedaży.

Nasza Cena: Zadzwoń 605-085-087

pl-pakietstartowy
pl-pakietbistro (2) (600x599)

Pakiet Bistro

Skierowany do lokali prowadzących własną kuchnię. Drukarka kuchenna dostępna w tym pakiecie usprawnia proces obsługi klienta, po przez automatycznie przekazywanie zamówień do kuchni.

Nasza Cena: Zadzwoń 605-085-087

Pakiet Restauracja

Zaawansowane rozwiązanie skierowane do lokali z obsługą kelnerską. Dzięki modułowi mobilnego kelnera zamówienia z sali automatycznie trafiają do kuchni, a dostępny w tym pakiecie moduł zarządzania magazynem usprawnia proces remanentu oraz obliczania food cost.

Nasza Cena: Zadzwoń 605-085-087

pl-pakietrestauracja (1) (600x529)

Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź stronę producenta lub skontaktuj się z nami!